Fabrika - Üretim

Akantus Ahşap Emprenye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1998 tarihinde İstanbul’ da kurulmuştur. Turizm işletmelerinden, sanayiye; konutlardan, dış mekan uygulamalarına kadar geniş bir kullanım alanında hizmet vermektedir.

2009 Ocak ayında açılışı yapılan Bornova-İzmir mağazamızda, ahşap profil, lambri, deck malzemelerimizi ve bahçe mobilya üretimlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız. Mağazamızda satılan tüm ahşap ürünler, Kemalpaşa-İzmir’ deki fabrikamızda, doğa ve insan dostu Tanalith-E ile emprenye edilmektedir. Tüm satışlarımız firma kalite güvencemizde olup, fabrikamızda yapılan emprenye işlemleri için, 2009 Mart ayında “Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi (TSE)” alınarak, ürünlerimizin standartları tescil edilmiştir.

Eğer uzun ömürlü ve sağlam bir dış mekan uygulama malzemesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri paylaşmak ve projelerinizin ahşap sıcaklığında hayat bulmasına yardımcı olmak üzere sizleri Bornova mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Serhan Yenilmez
Kurucu Ortak
Endüstriyel Ürün Tasarımcısı

Kalite Belgelerimiz